Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Академія ШАГ в Павлограді в процесі відкриття!

У зв'язку з кількістю звернень, адміністрація Комп'ютерної Академії ШАГ повідомляє, що наразі філія нашої Академії у місті Павлоград знаходиться на етапі відкриття. Даний процес не є швидким, адже ми робимо все, щоб забезпечити комфортні умови навчання для наших студентів, та надавати освітні послуги на професійному рівні. 

 

Щоб бути в курсі подій - підписуйтесь на новини, або залишайте заявки на сторінках продуктів які Вас цікавлять. Щойно ми вікдриємо телефонні лінії - наші менеджери зв'яжуться з Вами, щоб відповісти на всі запитання. 

 

Навчання для дорослих: 

Навчання для дітей: 

Замовити зворотній дзвінок
Вже скоро!
Незабаром, Комп'ютерна Академія ШАГ відкриє свої двері у місті Павлоград. Клікайте на банер аби дізнатись більше.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності